Kalite Politikamız

Moldex olarak, plastik sanayinde yeniliklere kayıtsız kalmayarak, değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Yüksek vasıflı çalışanlarımız sayesinde mühendislik, tasarım, imalat, teslimat, kurulum, devreye alma ve son aşama olan üretim süreci yüksek teknoloji ile en verimli şekilde yapılır.

Kalıp imalatında temel yetkinlik üretimde yatmaktadır, Hassasiyet ve tecrübe kalıplarınızı üretirken ölçütlerimizdir. Müşterilerimizin en zorlu ihtiyaçlarına hitap ediyor, Yalın ve esnek yapımız, olası çözümlerden daha kısa ve uygun maliyet sunmamızı sağlıyor.

Kalıplar ihtiyaçlarınıza göre tasarlanarak, planlamadan uygulamaya kadar ihtiyaçlarınıza ve teknik şartlarınıza odaklanır ve siz müşterilerimize en yüksek başarıyı garanti ederiz.

 

Amacımız kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize değer katıp müşterilerimiz ile ilişkilerimizi uzun soluklu ve başarılı çözüm ortaklığı üzerine kurmaktır.

Kalıplar ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır, planlamadan uygulamaya kadar ihtiyaçlarınıza ve teknik şartlarınıza odaklanır ve siz müşterilerimize en yüksek başarıyı garanti ederiz.